کاربر گرامی؛

مستدعی است قبل از ارسال درخواست، مراتب ذیل را دقیقاً مطالعه فرموده، سپس با پذیرفتن مندرجات آن، درخواست ویزای خود را ارسال نمائید.

 1. حفظ و مراقبت از کد کاربری و رمز عبور بر عهده کاربر است، لذا مسئولیت ناشی از سوء استفاده‌ های احتمالی بر عهده ما نیست.
 2. به دلیل کثرت تقاضا، کارگزار از پذیرفتن تطبیق اطلاعات ارسالی متقاضیان با پاسپورت آنها جداً معذور می باشد. لذا کاربران می بایست ضمن پذیرفتن مسئولیت های مرتبط نسبت به تایپ صحیح اسامی و اطلاعات مسافرین دقت لازم را مبذول نمایند.
 3. تمام اطلاعاتی که در گذرنامه قید شده است بایست عینا وارد شوند، مثلا برخی ملیتها نام مادر و یا شغل را در گذرنامه درج می کنند که در اینصورت وارد کردن دقیق آنها اجباری می باشد.
 4. ارسال اسکن واضح و رنگی گذرنامه متقاضی و دیگر مدارک لازم با در نظر گرفتن اعتبار بیش از شش ماه آن، بر عهده کاربران است.
 5. حداقل زمان لازم جهت صدور ویزای توریستی 5 الی 7 روز و ویزای سرویس 2 الی 3 روز کاری می باشد. (روزهای جمعه، شنبه و تعطیلات رسمی امارات، جزء روزهای کاری محسوب نمی گردند)
 6. از ساعت 16:00 به وقت امارات به بعد، کلیه درخواست ها به تاریخ روز بعد منظور خواهد شد.
 7. در صورتیکه ویزا به هر دلیل (تشابه اسمی، سوء سابقه، مسائل امنیتی، مرفوضی قبلی، عدم کنسل کردن ویزا و یا درخواست قبلی و سایر مواردی که حتی علت آن نیز اعلام نمیگردد) از طرف اداره مهاجرت صادر نگردد و یا رد (مرفوض) شود، کاربر موظف به پرداخت هزینه آن می باشد.
 8. در صورت تأخير در صدور ويزا و آماده نشدن آن در موعد مقرر، مسئوليتي بر عهده کارگزار نمي باشد.
 9. كاربر متعهد است مسافران را از قوانین و مقرارت کشور امارات متحده عربی از جمله مدت اقامت مجاز در آن کشور با توجه به نوع ویزای خریداری شده آگاه نموده و با اخذ ضمانت معتبر (چک یا سفته) بازگشت بموقع آنها را تضمین نمایند.
 10. مسئولیت ناشی از هر گونه تخلف از قوانین و مقررات حاکم در امارات متحده (ارتکاب اعمال خلاف عفت عمومی، شرب خمر در انظار، دزدی، فحشا، تکدی گری، قاچاق مسافر، تصادفات، همراه داشتن یا استعمال هرگونه مواد مخدر یا داروهای کدئین دار، ارائه و استفاده از اسناد مجعول، تاخیر در خروج و …) توسط مسافر بر عهده كاربر مي باشد.
 11. تبصره: چنانچه هر یک از مسافرین، مرتکب یکی از اعمال غیر قانونی فوق گردند، کاربر مکلف است (به منظور رفع ممنوعیت کارت ویزا) بدون هرگونه قید و شرطی ظرف مدت 48 ساعت کلیه خسارت های وارده را پرداخت نماید.
 12. در صورت بروز هرگونه اختلاف در تفسیر و یا تعبیر موارد فوق، طرفین ابتدا سعی خواهند نمود تا اختلاف مطرح شده را از طریق مذاکره حل و فصل نمایند. هرگاه طرفین نتوانند موضوع مورد اختلاف را مرتفع نمایند، مراتب از طریق مراجعه به سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری یا محاکم و مراجع ذیصلاح قضائی، حل و فصل خواهد ‌شد.